اکنون ثبت نام کنید

ورود

فراموشی کلمه عبور

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر کلمه عبور به ایمیل شما ارسال شود.

ورود

اکنون ثبت نام کنید

اگر هنوز در وب سایت ما ثبت نام نکرده اید با کلیک بر روی دکمه ایجاد حساب کاربری در کوتاه ترین زمان در وب سایت ما ثبت نام کنید و از تمامی امکانات وب سایت بصورت رایگان استفاده کنید.

مرکز مشاور مالیاتی

بهترین مرکز مشاوره مالیات

امروز تعداد بسیار زیادی از شرکت‌های مشاوره مالیاتی در سراسر ایران مشغول به ارائه خدماتی همچون مشاوره مالیاتی حضوری، مشاوره مالیاتی آنلاین و حتی مشاوره مالیاتی رایگان هستند .

این روزها، روزهای داغ مالیاتی است؛ صاحبان مشاغل و اشخاص حقیقی اظهارنامه مالیاتی خود را تسلیم کرده‌اند و در حال حاضر یا برگ مالیات قطعی خود را دریافت و پرداخت کرده‌اند و یا در حال سپری کردن پروسه دادرسی مالیاتی هستند. از سویی دیگر اشخاص حقوقی و شرکت‌ها فرصت اندکی برای تسلیم اظهارنامه مالیاتی خود دارند و به‌ شدت سرگرم جمع ‌بندی اسناد و پر کردن اظهارنامه مالیاتی خود هستند. با تمام این‌ها و باوجود حساسیت‌هایی که افراد در امور مالی خود به خرج می‌دهند، همیشه مشکلاتی در پروسه خود اظهاری مالیاتی به وجود می‌آید. راه‌ حلی که برخی از صاحبان کسب‌ و کار در این موارد به آن رجوع می‌کنند، استفاده از مشاوره مالیاتی است.

مشاوره مالیاتی چیست

آیا تا به ‌حال قانون مالیات‌های مستقیم را مطالعه کرده‌اید؟ متن کامل قوانین مالیاتی ایران ازجمله قانون مالیات‌های مستقیم به ‌اندازه یک کتاب است. این کتاب شامل بخش‌های متفاوت با ماده‌ها و تبصره‌های متعدد است. نکته جالب اینجاست که حتی همان مواد و تبصره‌ها نیز در بسیاری از موارد به مواد دیگری از قانون ارجاع داده و یا به اصلاحیه‌های خاصی اشاره می‌کنند. بنابراین حتی خواندن قوانین مالیاتی نیز تخصص می‌خواهد.

مشاور مالیاتی فردی است که تحصیلات حسابداری داشته و ضمن تسلط به چهار چوب‌های رسمی مالی کشور، آشنایی کاملی با زیروبم قوانین مالیاتی دارد. یک مشاور مالیاتی با تجربه‌ای که در امور مالیاتی دارد، به‌ سادگی می‌تواند نواقص موجود در اسناد مالی یک شرکت را دیده و آن‌ها را برای ارائه به سازمان امور مالیاتی استاندارد سازی کند. به خدماتی که یک مشاور مالیاتی ارائه می کند، مشاوره مالیاتی گفته می شود.

جایگاه وکیل مالیاتی در پروسه دادرسی مالیاتی

چیزی که تا به اینجا در مورد مشاور مالیاتی و استفاده از مشاوره مالیاتی گفته شد تنها مربوط به پروسه قبل از تسلیم اظهارنامه مالیاتی است. در بسیاری از موارد رقم خوداظهاری مورد تائید سازمان امور مالیاتی قرار نگرفته و آن‌ها مالیات بالاتری را از مؤدی درخواست می‌کنند. در این مرحله، پروسه دادرسی مالیاتی یعنی اعتراض به رأی سازمان امور مالیاتی آغاز می‌شود.

نحوه حضور در هیئت‌های حل اختلاف مالیاتی و دفاع از اظهارنامه مالیاتی در برابر نماینده کارکشته اداره مالیات تجربه بسیار بالایی می‌طلبد. مدیر مالی یک شرکت که در سال تنها یک بار درگیر پرونده‌های مالیاتی می‌شود، به‌ هیچ‌ عنوان نمی‌تواند به میزان لازم در این موارد تجربه کسب کند و کسب تجربه او به قیمت زیان مجموعه تمام می‌شود. استفاده از مشاوره مالیاتی تنها راه چاره این مشکل است.

وکیل مالیاتی یا همان مشاور مالیاتی با در دست گرفتن پرونده مالیاتی مؤدی، در هیئت‌های حل اختلاف مالیاتی حاضرشده و با تجربه فروانی که از پروسه دادرسی مالیاتی دارد، به بهترین شکل ممکن از اظهارنامه مالیاتی مؤدی دفاع کرده و مانع از افزایش مالیات قطعی مؤدی می‌شود.

از کجا مشاوره مالیاتی بگیریم

امروز تعداد بسیار زیادی از مشاوران مالیاتی در سراسر ایران مشغول به ارائه خدماتی همچون مشاوره مالیاتی حضوری، مشاوره مالیاتی آنلاین و حتی مشاوره مالیاتی رایگان هستند. ناگفته پیداست که سپردن امر خطیری همچون امور مالیاتی به یک مرکز مشاوره مالیاتی، نیازمند دقت بسیار زیاد و بررسی صلاحیت آن مرکز است. به این دلیل که ممکن است ناکار آمدی آن مرکز نه‌ تنها باعث ضرر و زیان کسب‌ و کار مؤدی شده، بلکه موجب فرصت سوزی در پروسه دادرسی مالیاتی شود.

موسسه مشاوره مالیاتی اقتصاد قرن به پشتوانه تیمی از وکلای مالیاتی کارکشته، باتجربه و تحصیل‌کرده، هم‌اکنون یکی از مورداعتمادترین و شناخته‌ شده‌ترین مراکز مشاوره مالیاتی در ایران محسوب می‌شود. این شرکت مشاوره مالیاتی با دارا بودن دفاتر در استان تهران و البرز و همچنین دفاتری در مشهد و سایر نقاط ایران، قادر به رسیدگی به پرونده‌های مالیاتی در سراسر ایران است.

برای تماس با اقتصاد قرن می‌توانید به وب‌سایت این شرکت به آدرس ithce.ir مراجعه کرده و یا با شماره تلفن‌های ۰۹۱۲۴۶۷۷۷۶۲ (دفتر مرکزی – میدان شهدا) و ۰۹۱۲۳۹۸۲۹۲۵ (واحد عملیاتی) تماس حاصل کنید.

ارسال یک پاسخ