مالیات

پرسش

سلام

شخصیت حقوقی در سال ۱۳۹۸ مبلغ  ۱۰۰ میلیون ریال مالیات عملکرد پرداخت کرده است و در سال ۱۳۹۹ مالیاتی که باید پرداخت کند مبلغ ۴۴ میلیون ریال است اما ممیز مالیاتی برگ تشخیص صادر کرده به مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال . و شخصیت حقوقی نسبت به برگ تشخیص اعتراض نموده است .

آیا سابقه ملاک تشخیص مالیات است ؟

Rate this question
حل شده 0
Mohammadkhansari 4 ماه ۱۴۰۱/۷/۲۷ ۹:۳۹:۳۴ 3 پاسخ 27 بازدیدها 0

پاسخ ها ( ۳ )

  1. با سلام و درود

    با توجه به ماده ۲۳۸ قانون مالیات های مستقیم مودی میتواند در صورت داشتن مدارک و اسناد کافی و قابل استناد نسبت به برگ تشخیص اعتراض نماید و اصول و قواعد خاص قید شده در متن ماده ۲۳۸ را برای نحوه ارائه هر چه بهتر اعتراض به کار گیرد.

    بهترین پاسخ
  2. سلام

    ممنونم

ارسال یک پاسخ