مالیات بر مزایا

پرسش

سلام یه سوال داشتم آیا پرداخت مزایای پایان خدمت بیش از یک ماه قابل قبول است؟

Rate this question
در حال پیشرفت 0
ناشناس 52 سال 1400/2/4 0:00:00 1 پاسخ 158 بازدیدها 0

پاسخ ( ۱ )

  1. به استناد جزء د بند ۲ ماده ۱۴۸ قانون مالیاتهای مستقیم پرداخت مزایای  پایان خدمت کارکنان طبق مقررات استخدامی موسسه قابل قبول است لیکن ذخیره مزایای پایان خدمت به استناد جزء و بند ۲ ماده ۱۴۸ قانون مذکور بیش از یک ماه قابل قبول نخواهد بود.

ارسال یک پاسخ