مالیات ماده ۱۴۸

پرسش

منظور از کلمه “تخصیص “در بند ۲۷ ماده ۱۴۸ چیست آیا مترادف با پرداخت یا ذخیره و یا کنار گذاشتن وجوه است؟

 

Rate this question
در حال پیشرفت 0
ناشناس 52 سال 1400/2/4 0:00:00 1 پاسخ 172 بازدیدها 0

پاسخ ( ۱ )

  1. تخصیص به معنی پرداخت نمی باشد بلکه به معنی تحقق و ثبت هزینه یا ذخیره گرفتن آن است (‌بند ۲۷ ماده ۱۴۸)

ارسال یک پاسخ