فوق العاده محل خدمت

پرسش

فوق العاده محل خدمت چیست؟

۵/۵ - (۱ امتیاز)
در حال پیشرفت 1
N.Asadi 3 ماه ۱۴۰۱/۸/۲۳ ۱۴:۳۷:۳۳ 2 پاسخ 16 بازدیدها 1

پاسخ ها ( ۲ )

  1. سلام وقت بخیر

    کارمندانی که محل جغرافیایی خدمت آنان از نقطه ای در یک شهر به نقطه ای در شهر دیگر تغییر می کند، به میزان ۵% حقوق مبنا و حداکثر تا ۵ سال در هر شهر (به استثنای استان تهران) از فوق العاده محل خدمت بهره مند میشوند.

  2. پیرو بخشنامه شماره ۶۵۹۷/۱۲/۱۸د مورخ ۱۰/۶/۷۶ پرداخت فوق‌العاده محل خدمت به اعضاء مشمول نظام‌ هماهنگ موضوع ماده ۳ آیین‌نامه فوق‌العاده بدی آب و هوا، محرومیت از تسهیلات زندگی و محل خدمت به شرح ذیل می‌باشد. فوق‌العاده محل خدمت در کلیه نقاط به استثناء استان تهران ۵% حقوق مبنای گروه مربوط است و شامل مستخدمانی می‌شود که محل جغرافیای خدمت آنان به موجب احکام رسمی از نقطه‌ای در شهرستان به نقطه‌ای در یک شهرستان دیگر تغییر می‌یابد

ارسال یک پاسخ