سامانه مودیان برای شرکتهای پیمانکاری

پرسش

با سلام و وقت بخیر آیا شرکت های پیمانکاری هم مشمول انجام تکالیف در سامانه مودیان هستند؟

در حال پیشرفت 0
N.Asadi 8 ماه ۱۴۰۲/۴/۱۳ ۱۴:۴۳:۴۵ 1 پاسخ 9 بازدیدها 0

پاسخ ( ۱ )

    0
    ۱۴۰۲/۴/۱۷ ۱۰:۲۱:۳۴

    سلام وقت بخیر طبق تبصره ۲ تا ۶ ماده ۲ قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان تمام اشخاص حقوقی موظف هستند از تاریخ ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ در سامانه مودیان اقدام به تشکیل کارپوشه خود نموده و تمام تکالیف مرتبط با سامانه مودیان را لحاظ نمایند در غیر اینصورت مشمول جرائم مرتبط با ماده ۲۲ قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان خواهند شد.

    برای مطالعه بیشتر پیشنهاد میشود اخبار مرتبط به «قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان» را از طریق سایت acce.ir قسمت اخبار مطالعه نمایید.

ارسال یک پاسخ