حق سنوات خدمتی

پرسش

با سلام

سوال:مبالغ سنوات پایان خدمت یا بازخرید ایام مرخصی در صورت پرداخت و تسویه در پایان هر سال،مشمول معافیت مالیاتی می شود یا خیر؟

Rate this question
در حال پیشرفت 0
rm_mahmoodi 52 سال 1399/5/14 0:00:00 1 پاسخ 341 بازدیدها 0

پاسخ ( ۱ )

  1. باتوجه به بند ۵ ماده ۹۱ قانون مالیاتهای مستقیم سنوات و بازخرید مرخصی  معاف از مالیات است.

ارسال یک پاسخ