حسابداری مالیاتی

پرسش

سلام آیا موسسات خیریه درمانی مثل درمانگاه و بیمارستان از پرداخت مالیات معاف هستند؟

در حال پیشرفت 0
N.Asadi 6 ماه ۱۴۰۲/۸/۲۴ ۱۵:۳۶:۵۱ 1 پاسخ 40 بازدیدها 0

پاسخ ( ۱ )

  1. بر اساس ماده ۱۳۹ ق. م. م موسسات خیریه تنها برای انجام فعالیتهای خیریه و عام المنفعه از پرداخت مالیات معاف هستند. برای سایر فعالیتها باید مالیات بپردازند.

ارسال یک پاسخ