جایزه مالیاتی

پرسش

آیا شرکتی می‌تونه از جایزه سه سال خوش حسابی و ۱% پیش پرداخت مالیات همزمان استفاده کند؟

Rate this question
در حال پیشرفت 0
REIHANEH AHMADII 2 سال ۱۳۹۹/۱۲/۳ ۱۱:۱۷:۲۷ 1 پاسخ 210 بازدیدها 0

پاسخ ( ۱ )

    0
    ۱۴۰۰/۴/۸ ۱۴:۳۲:۰۴

    با توجه به مقررات ماده ۱۸۹ قانون مالیاتهای مستقیم مودیان می توانند همزمان از جایزه خوش حسابی موضوع ماده مزبور و همچنین ۱% جایزه پیش پرداخت موضوع ماده ۱۹۰ قانون مالیاتهای مستقیم استفاده نمایند.

ارسال یک پاسخ