بهترین نرم افزار حسابداری ؟

پرسش

سلام دوستان

میخواستم بدونم بهترین نرم افزار حسابداری  چه ویژگی هایی داره ؟ کدم یکی از نرم افزارها الان تو بازار پر کاربردن؟

مرسی

Rate this question
در حال پیشرفت 0
zahra emam 4 سال ۱۳۹۸/۲/۱۰ ۱۳:۳۹:۱۴ 3 پاسخ 885 بازدیدها 0

پاسخ ها ( ۳ )

  1
  ۱۳۹۸/۲/۱۰ ۱۳:۵۴:۳۳

  نرم افزارهای حسابداری مناسب و موجود در بازار و پر کاربرد

  همکاران سیستم ، سپیدار سیستم ، رافع ، هلو و …

  نرم افزارهای حسابرسی تطبیق تنها نرم افزار موجود در ایران برای حسابرسی

   


  پیوست
 1. سلام

  انتخاب بهترین نرم افزار به نوع صنعت و فعالیت شرکت ، نیازهای مدیران مالی و بودجه سازمان و آشنایی حسابدار به نرم افزار و …. بستگی دارد.
  نرم افزارهای مختلفی در بازار با توجه به نوع شرکت و زمینه کاری وجود دارد گاها بعضی شرکت ها ، خود با توجه به نیازشان به طراحی نرم افزار مالی و حسابداری می پردازند.
  از پرکاربردترین نرم افزارها میتوان

  برای اصناف و شرکتها  به هلو ، آسان ، منطق ، رافع ، سپیدار ، همکاران سیستم و … اشاره کرد که هر کدام مزایا و معایب خود را دارند.

  به عنوان مثال

  از مزایای هلو می توان به راحتی در استفاده و یادگیری ، ثبت راحت فاکتورها و دقیق نگه داشتن طرف حساب و از معایب آن می توان به  نحوه دفتر نویسی از سیستم و نوع ثبت زدن  این نرم افزار به شیوه ادواری اشاره کرد.

 2. بهترین نرم افزار حسابداری، در واقع نرم افزاری است که بتواند نیاز های شما را در حوزه تولید کالا و خدمات بر طرف کرده و بتواند مدیریت بهینه و اثر بخش شما را در کنترل و مدیریت هوشمندانه دخل و خرج، یاری دهد.

  ما هیچ بهترین نرم افزار حسابداری برای پوشش همه نوع فعالیت های کسب و کار نداریم و هر کسب و کاری باید قادر باشد بر اساس نیاز سنجی موثر خود و بر اساس اهداف و رفتار سازمانی تدوین شد، به دنبال استقرار یک نرم افزار کنترل فرآیند های مالی درون و برون سازمانی باشد.

ارسال یک پاسخ