اکنون ثبت نام کنید

ورود

فراموشی کلمه عبور

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر کلمه عبور به ایمیل شما ارسال شود.

ورود

اکنون ثبت نام کنید

اگر هنوز در وب سایت ما ثبت نام نکرده اید با کلیک بر روی دکمه ایجاد حساب کاربری در کوتاه ترین زمان در وب سایت ما ثبت نام کنید و از تمامی امکانات وب سایت بصورت رایگان استفاده کنید.

آموزش بورس در کرج

آموزش بورس در کرج

آموزش بورس در کرج

با توجه به شرایط اقتصادی تمام کشورها ، در یک دهه اخیر ،بازار بورس رشد بسیار چشم گیری داشته و اکثریت افراد جامعه ، علاوه بر مشاغل خود ، فعالیت در بازار بورس را به عنوان یکی از درآمد های خود انتخاب نموده و حتی خیلی از افراد سرمایه گزاری و فعالیت در بازار بورس را به عنوان درآمد اصلی خود نیز انتخاب کردند و از این راه به سود و درآمد های بسیار بالایی دست پیدا کردند . اما در مقابل افراد موفق در بورس ، اشخاصی وجود دارند که به دلایل گوناگو متحمل ضرر های بسیار نا امید کننده ای شدند .

اما تفاوت میان افراد موفق و شکست خورده در بورس چیست؟

اولین، مهم ترین و سودآور ترین نوع سرمایه گزاری ، سرمایه گزاری و تمرکز بر آموزش و کسب اطلاعات لازم در خصوص فعالیت مورد نظر است.

افراد موفق در بازار بورس در گام نخست ، به فراگیری آموزش های تخصصی میپردازند و سپس با توجه به اطلاعات کسب شده وارد معاملات بورسی میشودند.

شرکت اقتصاد قرن با توجه به نیاز جامعه و علاقه مندان به فعالیت در بازار بورس ، آموزش بورس در کرج را در قالب کارگاه های تخصصی ارائه کرده و علاقه مندان میتوانند نسبت به فراگیری آموزش های تخصصی بورس در کرج ، از طریق این کارگاه ها اقدام کنند .

 دوره های تخصصی بورس شامل آموزش مقدماتی بورس ، آموزش تحلیل  تکنیکال وتحلیل بنیادی بورس میشود  که هر کدام از این دوره های اطلاعات منحصر به فردی را در اختیار دانش پذیران قرار خواهد داد .

آموزش مقدماتی بورس در کرج

دوره آموزش مقدماتی بورس شامل تعاریف و اصطلاحات اولیه بورس اعم از : نحوه دریافت کد بورسی ، نحوه کار با سامانه های کارگزاری های بورس ، تعاریف اولیه مانند EPS  و… میشود. کارگاه های آموزش مقدماتی بورس در کرج به صورت تئوری و عملی اطلاعات اولیه مورد نیاز را در اختیار دانش پذیزان قرار خواهد داد .

گزارندن این دوره برای آن دسته از علاقه مندان که هیچگونه اطلاعاتی نسبت به بورس ندارند الزامیست . چرا که فرا گیری دوره مقدماتی بورس اولین گام جهت ورود به بازار بورس میباشد .

آموزش تحلیل بنیادی در بورس

یکی از مهارت ها و آموزش های لازم برای ورود به بازار بورس، توانایی تحلیل بنیادی سهم میباشد. به صورت کلی منظور از تحلیل بنیادی سهم، درواقع کسب اطلاعات  و تجزیه و تحلیل عملکرد شرکت ارائه دهنده آن سهم به منظور به دست آوردن ارزش ذاتی سهام  است. این اطلاعات شامل: تحلیل صورت های مالی شرکت، تحلیل عملکرد سنوات گذشته شرکت، تحلیل روند فعالیت شرکت و…. میباشد که قطعا این اطلاعات بر میزان سود دهی سهم تاثیر بسزایی دارد. تصیم گیری در خصوص معاملات بورسی از طریق تحلیل بنیادی یا همان تحلیل ریشه ای ، به مراتب ریسک کمتری نسبت به روش تکنیکال دارد، اما یکی از لازمه های استفاده از این روش، داشتن دانش مالی میباشد.

آموزش تحلیل تکنیکال در بورس

یکی دیگر از روش های پیش بینی وضعیت یک سهم، تحلیل تکنیکال میباشد.

درواقع تحلیل تکنیکال بیشتر بر روند سعود و نزول ارزش سهام تمرکز دارد که این نوع تحلیل به وسیلیه نمودار های مختلف انجام میپذیر که تحلیل این نمودار ها نیازمند دانش و مهارت مختص خود است. در کارگاه های آموزش تحلیل تکنیکال  شرکت اقتصاد قرن، انواع نمودار های کاربردی و روش های تحلیل این نمودار ها به شما آموزش داده خواهد شد. در روش تحلیل تکنیکال بر اساس مطالعه ارزش سهم در یک بازه زمانی خاص، سرمایه گزار تصمیمات لازم را نسبت به خرید و فروش سهم اتخاذ میکند. همچنین این روش چندان نیازی به داشتن دانش مالی تداشته و به همین جهت مناسب افرادیست که در زمینه مالی و فعالیت و تحصیلات آکادمیک ندارند. بدیهی است که تحلیل تکنیکال نسبت به روش بنیادی از ریسک بالا تری برخوردار است.

بدیهی است که اگر از روش تحلیل تکنیکال و روش تحلیل بنیادی، به صورت همزمان، در تصمیم گیری ها و انجام معاملات بورسی استفاده شود، خرید و فروش انجام شده از ریسک بسیار پایینی برخوردار خواهد بود و احتمال کسب سود مورد نظر، بیشتر مشود  چرا که این دو روش مکمل یکدیگر هستند و سرمایه گذارانی که از این دو روش به صورت همزمان استفاده میکنند اغلب به سود های پیش بینی شده دست میابند.

 

Rate this post

ارسال یک پاسخ