اکنون ثبت نام کنید

ورود

فراموشی کلمه عبور

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر کلمه عبور به ایمیل شما ارسال شود.

ورود

اکنون ثبت نام کنید

اگر هنوز در وب سایت ما ثبت نام نکرده اید با کلیک بر روی دکمه ایجاد حساب کاربری در کوتاه ترین زمان در وب سایت ما ثبت نام کنید و از تمامی امکانات وب سایت بصورت رایگان استفاده کنید.

حسابداری و حسابرسی رشت استان گیلان

حسابداری و حسابرسی استان گیلان

رشد و توسعه ی علمی از جمله بدیهی ترین اهداف تشکیل هر گروه یا انجمن تخصصی می باشد. فرام نمودن یک بستر امن و مشخص برای فعالیت های گسترده و حرفه ای می تواند به مرور زمان موجبات این رشد را فراهم آورد. آن چه که  در نتیجه ی تحقیقات و تجربیات فعالان در حوزه های تخصصی به دست می آید، طبیعتا به صورت مکتوب در قالب گزارش، آیین نامه یا یک کتاب ثبت و منتشر می گردد اما تجربه ثابت کرده است که هر مفهومی تا زمانی که به کار نیاید، از ارزش و تاثیر گذاری کافی برخوردار نیست. انجمن حسابداری و حسابرسی استان گیلان با هدف عملی سازی دستاورد های علمی به دست آمده در جامعه ی حسابداری، تشکیل شده است و لازمه ی رشد و اعتلای این حرفه را در اجرایی نمودن این دستاورد ها می داند. در صورتی که چنین امر مهمی محقق شود، به طور مشخص مزایای زیادی برای اعضای انجمن ها و نیز سایر نهاد های وابسته و تاثیر پذیر، خواهد داشت و کمک به کسب آگاهی بیشتر، کوچک ترین و بدیهی ترین تاثیر این نهاد می باشد.

مزایای عضویت در انجمن حسابداری و حسابرسی استان گیلان و شهر رشت

به نظر شما یک تشکل فعال در حوزه ی تخصصی یک کسب و کار، چگونه می تواند بر ایجاد فرصت های شغلی بهتر برای متخصصان موثر واقع شود و اگر شما هم در این زمینه تحصیل کرده اید یا مشغول به کار می باشید، آیا از مزیت های عضویت در انجمن های حرفه ای مطلع هستید؟

به طور کلی گروه ها و تشکل های حرفه ای، دارای اعتبار زیادی در نزد مخاطبان و متخصصان هستند و عضو شدن در آن ها نیز به منزله ی دریافت بخشی از اعتبارشان است؛ برای مثال اگر شخص شما به عنوان یک حسابدار مشغول به کار باشید و با ارائه ی مدارک و سوابق تحصیلی و کاری خود به عضویت انجمن حسابداری و حسابرسی استان گیلان و شهر رشت در آیید، در واقع از صلاحیت های لازم برای این که به عنوان یکی از اعضا شناخته شوید، بهره مند بوده اید. حال اگر بخواهید برای ارتقا دادن شغل خود و یا انتخاب کاری بهتر اقدام کنید، طبیعتا این که یکی از اعضای چنین مجموعه ای هستید، می تواند بر ایجاد دید مثبت کارفرما نسبت به شما و توانمندی هایتان تاثیر بگذارد؛ چرا که توانمندی و تخصص شما یک بار توسط  انجمن حسابداری و حسابرسی استان گیلان و شهر رشت تایید شده است و این موضوع به اندازه ی کافی دارای اهمیت بوده و به اعتبارتان می افزاید؛ بنابراین یکی از مهم ترین مزایای عضویت در گروه های تخصصی، بهره مندی قانونی از نام و اعتبار آن هاست.

تاثیر فعالیت انجمن حسابداری و حسابرسی بر سایر کسب و کار های وابسته

بدیهی است که شهر رشت و استان گیلان دارای ظرفیت های علمی و عملی گوناگون در این حوزه ی تخصصی است و بسیاری از فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه ها هم اکنون یا درصدد یافتن شغلی مناسب هستند و یا در یک شرکت یا موسسه ای مشغول به کار می باشند. یک موضوع غیر قابل انکار این است که فعالیت های هر انجمنی به طور مستقیم بر مشاغل مربوطه اثر خواهد گذاشت؛ برای مثال آن چه که توسط انجمن حسابداری و حسابرسی استان گیلان و شهر رشت به انجام می رسد و یا به مخاطبان ارائه می گردد، می تواند به طور مستقیم بر نحوه ی عملکرد حسابداران و حسابرسان تاثیر بگذارد. از این رو وجود چنین تشکل صنفی ارتباطی تنگاتنگ با شغل و حرفه ی افراد دارد و نقش مهم آن را در ترویج حرفه ای گری و آراستگی به اخلاق کاری حرفه ای، نمی توان انکار نمود.

مهم ترین دلایل تاسیس انجمن حسابداری و حسابرسی استان گیلان و شهر رشت

با در نظر گرفتن تمامی فوایدی که تشکیل انجمن های تخصصی می تواند داشته باشد، مفتخریم که توانسته ایم ضمن بهره مندی از همکاری و مساعدت جمعی از متخصصان و متولیان این حرفه، گروهی را تشکیل دهیم که بزرگترین هدف آن رسیدگی به دغدغه های رایج در این حوزه ی کاری است. بدون شک فعالیت نمودن در این زمینه، علاوه بر توسعه و پیشرفت دادن امور مرتبط با رشته ی حسابداری، ارتقای فرهنگی و اجتماعی را نیز به وجود می آورد و اجرا نمودن اقداماتی در این راستا از مهم ترین وظایف انجمن حسابداری و حسابرسی استان گیلان و شهر رشت محسوب می گردد.

ماموریت این مجموعه ارائه دادن روش هایی برای افزایش یادگیری، اجرای برنامه های آموزشی به جهت آگاه سازی و فرهنگ سازی در زمینه ی کسب و کار می باشد. یکی از شیوه هایی که در این راستا موثر واقع شده است، مسئولیت بخشیدن به تک تک اعضای این تشکل می باشد که هر کس بر اساس سمت، جایگاه و میزان اثر گذاری خود این وظیفه ی خطیر را بر عهده دارد. حتی اگر صرفا به عنوان یک مخاطب با انجمن حسابداری و حسابرسی استان گیلان و شهر رشت در ارتباط باشید، وظیفه ی شما این است که هر آن چه  را از آموزش ها و اطلاع رسانی های مجموعه ی ما فرا می گیرید، به سایر همکاران خود انتقال دهید. در واقع انتقال اطلاعات و تبادل تجربیات یکی از مهم ترین عوامل در پیشرفت های شغلی است و این تشکل بستر لازم را برای انجام این مهم فراهم نموده است. لازم به ذکر است که تمامی اطلاعاتی که از سوی این انجمن منتشر می گردند، زیر نظر کارشناسان و فعالان و حامیان مجرب می باشند و در طی سال ها کسب تجربه در این زمینه، به دست آمده اند؛ پس می توانید مطمئن باشید که منبع انتشار این اطلاعات کاربردی کاملا معتبر است. خوشبختانه انجمن حسابداری و حسابرسی استان گیلان و شهر رشت با بهره مندی از عضویت تعداد زیادی از متخصصان فعال در این حوزه، توانسته است تا حد زیادی به اهداف اولیه  ی خود جامه ی عمل بپوشاند.

هماهنگی و همکاری، عضو جدایی ناپذیر انجمن حسابداری و حسابرسی استان گیلان و شهر رشت

بدیهی است که وجود اتحاد و اتفاق نظر بین بین فعالان این تشکل، نه تنها در ایران بلکه در سراسر جهان در راس کار چنین انجمن هایی قرار داشته و از اهمیت زیادی برخوردار است و مفتخریم که همکاران ما توانسته اند ضمن تاثیر پذیری و تبعیت از اساسنامه و استاندارد های تعیین شده، به صورت مستقل نیز عمل نمایند و با تشکیل گروه های کوچکتر و اشاعه ی اطلاعات لازم، به فعالیت مستمر و موثری بپردازند. انجمن حسابداری و حسابرسی استان گیلان و شهر رشت ضمن تقدیر از این عزیزان، پذیرای نیاز ها، انتقادات، پیشنهادات، ابتکارات و خلاقیت های آنان می باشد و بدون شک هماهنگی و همکاری بین اعضای این انجمن موجبات بهبودی و ارتقای سطح کیفی و علمی را فراهم خواهد آورد.

ارسال یک پاسخ