مغایرت در نرم افزار بیمه

پرسش

سلام ،در نرم افزار بیمه قسمت لیست ماهانه ک سه تا ایتم داره جمع مزایای ماهانه مشمول و مشمول و ݝیر مشمول باید چیا رو بزنیم من مطابق لیست حقوقم وارد کردم ولی باز مغایرت داره

در حال پیشرفت 0
ناشناس 3 سال ۱۴۰۰/۵/۱۷ ۱۵:۴۴:۳۴ 1 پاسخ 80 بازدیدها 0

پاسخ ( ۱ )

  0
  ۱۴۰۰/۵/۱۷ ۱۶:۰۷:۴۹

  در نرم افزار بیمه تامین اجتماعی از قسمت ورود اطلاعات ماهانه و ریز کارکرد می بایست جزئیات حقوق و مزایای دریافتی افراد به تفکیک و مطابق تصویر وارد شود

  همان طور که در تصویر مشاهده می شود می بایست روزهای کارکرد و دستمزد روزانه وارد شده و نرم افزار دستمزد ماهانه مشمول را که حاصل ضرب روز کارکرد در دستمزد روزانه می باشد محاسبه می نماید .

  سپس به تفکیک مزایای ماهانه مستمر و غیر مستمر وارد شده و نرم افزار جمع این دو آیتم و دستمزد ماهانه را در ستون جمع دستمزد و مزایای ماهانه مشمول وارد می نماید .

  و در آخر اگر فرد دارای مزایای غیر مشمول مانند حق اولاد یا ماموریت باشد جمع  این مزایای غیر مشمول با جمع دستمزد و مزایای ماهانه مشمول در ستون جمع دستمزد و مزایای ماهانه مشمول و غیر مشمول وارد می شود .

  در صورتی که فرد فاقد مزایای غیر مشمول باشد ستون جمع دستمزد و مزایای ماهانه مشمول و جمع دستمزد و مزایای ماهانه مشمول و غیر مشمول برابر خواهند بود .

ارسال یک پاسخ