صورت حساب های الکترونیکی در سامانه مودیان

پرسش

آیا صورتحساب‌های الکترونیکی ثبت شده در سامانه مؤدیان، باید در سامانه فهرست معاملات فصلی هم ثبت شوند؟

در حال پیشرفت 0
N.Asadi 8 ماه ۱۴۰۲/۴/۱۷ ۱۱:۵۳:۲۲ 1 پاسخ 4 بازدیدها 0

پاسخ ( ۱ )

  1. سلام وقت بخیر

    طبق ماده ۷ قانون پایانه های فروشگاهی، صورتحساب های الکترونیکی ثبت شده در سامانه مودیان و کارپوشه مؤدی، به منزله ثبت آنها در سامانه معاملات فصلی میباشد و خریدار و فروشنده هیچ گونه تکلیف اضافه ای ندارند.

ارسال یک پاسخ