سنوات حسابرسی بیمه

پرسش

در هنگام حسابرسی بیمه تامین اجتماعی ، بازرسی چند سال دفاتر شرکت را میتواند در خواست دهد ؟

۵/۵ - (۱ امتیاز)
در حال پیشرفت 0
ناشناس 1 سال ۱۴۰۰/۵/۱۰ ۱۷:۵۲:۳۲ 1 پاسخ 75 بازدیدها 0

پاسخ ( ۱ )

    0
    ۱۴۰۰/۵/۱۳ ۱۴:۳۹:۵۰

    حسابرسی بیمه به استثنا موارد ذیل از دفاتر آخرین سال مالی انجام می شود :

    در مواردی که موضوع اداعای سابقه یا دستمزد اشخاص مطرح باشد .

    درخواست های که مستند به آرا مراجع قضایی یا شبه قضایی و شرکت های در حال تصفیه که از سوی واحدهای اجرایی ارائه می گردد .

    در صورتی که مدارک و مستنداتی به سازمان واصل گردد که بیانگر عدم اجرای قانون از جمله ماده ۳۸ و تبصره الحاقی آن و یا عدم اعلام واقعی دستمزد بیمه شدگان و مغایرت آن با اظهارنامه های مالیاتی باشد .

ارسال یک پاسخ