حق اولاد کارفرما در لیست بیمه

پرسش

سلام.یه سوال داشتم
لطفا راهنمایی کنید.
آیا اسم کارفرما توی لیست بیمه باشه وصاحب فرزندی بشه.حق اولاد بهش توی لیست بیمه تعلق میگیره؟

در حال پیشرفت 0
ناشناس 1 ماه 1 پاسخ 90 بازدیدها 0

پاسخ ( ۱ )

  1. باسلام .

    طبق ماده ۸۶ و ۸۷ قانون تامین اجتماعی نسبت به بیمه شدگان اجباری شاغل در کارگاه های مشمول قانون کار حق اولاد شمولیت دارد چه کارفرما باشد و چه کارگر .

ارسال یک پاسخ