ترک کار پرسنل در لیست بیمه

پرسش

باسلام وعرض ادب

پیروسوال قبلی که پرسنل یک کارگاه بیشتر از قانون کار رد میشد و اکنون نمیتوانستیم طبق حداقل قانون کار رد کنیم وترک کارو شروع به کارمجدد درهمان کارگاه مقدورنبود، سوال بنده این است اگر ترک کار انجام شود و پرسنل از کدکارگاه دیگری ردشود با این توضیح که کارفرمای آن کارگاه نیز همان کارفرمای قبلی هست و هردوکارگاه متعلق به همان کارفرما می باشد ایا این عمل امکان پذیر هست و از لحاظ بیمه دیگر جریمه ای صادر نمی شود؟

باتشکرفراوان

در حال پیشرفت 0
ناشناس 3 سال ۱۴۰۰/۵/۱۷ ۱۴:۰۴:۲۳ 1 پاسخ 64 بازدیدها 0

پاسخ ( ۱ )

  0
  ۱۴۰۰/۵/۱۷ ۱۶:۱۵:۳۳

  درصورتی که شروع بکار پرسنل مزبور در یکی از کد های همان کارگاه باشد یعنی شرکتی که چندین کد پیمان دارد و یا علاوه بر دفتر مرکزی برای محل کارگاه و یا شعبه خود کد کارگاه مستقلی دارد ، امکان کاهش حقوق برای ایشان وجود ندارد .

  امکان کاهش حقوق پرسنل شما در صورتی امکان پذیر میباشد که اسامی ایشان از کد کارگاهی با شخصیت حقوقی متفاوت از شرکت قبل ارسال شود .

  حال اگر شرکت جدید با شخصیت حقوقی متفاوت متعلق به مدیران شرکت قبلی باشد به عبارت دیگر سهامداران هر دو شرکت یکسان باشد ، مشکلی از بابت ارسال لیست بیمه با حقوق کمتر از قبل برای پرسنل وجود ندارد.

  کلام اخر در صورتی که کد کارگاهی جدید متعلق به همان شخصیت حقوقی قبل باشد امکان کاهش حقوق پرسنل وجود نداشته و در صورتی که شخصیت حقوقی با کد کارگاه تغییر نماید امکان کاهش حقوق میسر میباشد .

ارسال یک پاسخ