بیمه

پرسش

سلام

قرارداد کار به صورت دور کاری مشمول پرداخت حق بیمه میشود ؟

Rate this question
در حال پیشرفت 0
ناشناس 1 سال ۱۴۰۰/۱/۳۱ ۱۳:۳۸:۱۲ 1 پاسخ 197 بازدیدها 0

پاسخ ( ۱ )

  1. بله

    اگر با افراد مذکور قرارداد کار ببندید مشمول ماده ۲۸ قانون تامین اجتماعی بوده و باید برای انها لیست حق بیمه ماهانه رد نمایید.

ارسال یک پاسخ