اکنون ثبت نام کنید

ورود

فراموشی کلمه عبور

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر کلمه عبور به ایمیل شما ارسال شود.

ورود

اکنون ثبت نام کنید

اگر هنوز در وب سایت ما ثبت نام نکرده اید با کلیک بر روی دکمه ایجاد حساب کاربری در کوتاه ترین زمان در وب سایت ما ثبت نام کنید و از تمامی امکانات وب سایت بصورت رایگان استفاده کنید.

آشنایی با KPMG

آشنایی با KPMG

شرکت KPMG یکی از ۴ شرکت بزرگ و موفق در زمینه حسابرسی در سطح بین المللی می باشد.

راز موفقیت KPMG هماهنگی و یکپارچگی بین شعبات مختلف این شرکت، ارائه خدمات گسترده و معتبر در سطح جهانی و مطابق با نیاز مشتریان محلی، تیمی کار کردن و در عین حال عدم دخالت شرکا در کار یکدیگر و … می باشد.
امروزه KPMG به لحاظ قانونی فدراسیونی از شرکت های مستقل است که فعالیت های خود را از طریق بدنه ای مشترک در قالب KPMG بین المللی، همگام می سازند. KPMG  با سهم زیاد خود در انجام حسابرسی شرکت های بزرگ بین المللی و بخش عمده کسب و کار محلی در بسیاری از کشورهای سراسر جهان، بر بازار حسابرسی دنیا تسلط دارد.

جالب توجه آنکه با ترکیب کسب و کار اصلی خود، یعنی حسابرسی، مشاوره مالی سازمانی و مشاوره مالیاتی، خدمات بسیار مشابهی را ارائه می دهند.
بر حسب تعداد توابع چهار شرکت، KPMG کوچکترین از بین آنهاست. این شرکت ارائه دهنده خدمات مالی در بیش از ۱۴۰ کشور دایر می باشد.

نقش KPMG بین المللی، هماهنگ سازی و حمایت از شبکه جهانی شرکت های ملیتی مستقل از هم است.
در واقع KPMG بین المللی، خدماتی به مشتریان ارائه نمی دهد، بلکه این اطمینان را در آنها ایجاد می کند که تمام شرکت های گروه، مجری استراتژی بیم المللی بوده و به طور مشترک، مجموعه ای تدوین شده از ارزش ها و اصول حاکم بر کار روزانه را رعایت می کنند. شرکت های عضو، موظف به تنظیم استراتژی خاص خود زیر چتری مشترک و اجرای کسب و کار روزانه خود می باشند.

ارسال یک پاسخ