اکنون ثبت نام کنید

ورود

فراموشی پسورد

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ورود

اکنون ثبت نام کنید

اگر هنوز در وب سایت ما ثبت نام نکرده اید با کلیک بر روی دکمه ایجاد حساب کاربری در کوتاه ترین زمان در وب سایت ما ثبت نام کنید و از تمامی امکانات وب سایت بصورت رایگان استفاده کنید.

انجمن حسابداری و حسابرسی کرج و استان البرز

انجمن حسابداری و حسابرسی کرج و استان البرز

انجمن حسابداری و حسابرسی استان البرز

استان البرز از نیروهای بالقوه و متخصصی در حوزه ی کاری حسابداری و حسابرسی برخوردار است که جمع زیادی از آن ها را فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و مدیران مالی موفق تشکیل داده اند. به جهت ساماندهی و فراهم سازی زمینه های لازم برای مشارکت و همکاری این افراد در این عرصه و توسعه ی تجربیات کاربردی آنان و هم چنین با هدف افزایش دادن سطع معلومات متخصصان، انجمن حسابداری و حسابرسی استان البرز تاسیس گردید و تاکنون توانسته است به میزان قابل توجهی به اهداف خود در این زمینه ی جامه ی عمل بپوشاند. در این مقاله ی تخصصی از سایت www.acce.ir به منظور ارتقا سطح آگاهی بازدید کنندگان محترم به معرفی این تشکل، بیان اهداف آن و معرفی مختصر اعضا خواهیم پرداخت.

مهم ترین اهداف انجمن حسابداری و حسابرسی استان البرز چیست؟

بدون شک هر مجموعه ای با چندین هدف بسیار مهم، تشکیل شده و آغاز به فعالیت می کند و بر مبنای دغدغه ها و ایده آل های ذهنی موسسان برنامه ریزی می گردد. در این باره به ازای هر بنیاد یا تشکل به وجود آمده، یک اساسنامه وجود دارد که بیانگر اهداف آن باشد و در هر زمان با مراجعه به آن و مطالعه، بتوان به یک خلاصه ی مفید از دلایلی که موجب پیدایش آن مجموعه شده است، دست یافت. بر این مبنا انجمن حسابداری و حسابرسی استان البرز نیز با اهداف گوناگونی دایر شده است که مهم ترین آن ها را در ادامه ی این مطلب بیان نموده ایم:

  • گردهمایی جمعی از متخصصان این رشته در قالب ساختاری همانند انجمن موجب می شود که در خصوص تبادل اطلاعات و تجربیات با یکدیگر به تعامل و مشارکت بپردازند. معمولا با تشکیل جلسات مختلف بر اساس یک برنامه ریزی دقیق اعضا و متخصصان فعال به گفتگو در خصوص موضوعات مهم در این زمینه می پردازند.
  • کنترل و نظارت بر وضعیت نهاد ها، سازمان ها، شرکت ها و موسسات فعال در این حوزه ی کاری، یکی دیگر از مهم ترین اهداف و کاربرد های تشکیل انجمن حسابداری و حسابرسی در استان البرز می باشد؛ چرا که وظیفه ی رسیدگی به این امور جزیی باید و باید بر عهده ی متخصصان و فعالان با تجربه ی این رشته باشد. افرادی که این وظیفه را بر عهده می گیرند و به صورت جامع به بررسی و رسیدگی به آن می پردازند، باید از سابقه ی مدیریتی برخوردار باشند؛ چرا که کم ترین تاثیر محول نمودن چنین وظیفه ی سنگینی به اشخاص شایسته، جلوگیری از اشتباهات، خطا ها و روال های تکراری نامناسب رایج در حوزه ی کار حسابداری و حسابرسی است، از این رو این اقدام در تعیین سرنوشت و چگونگی بقا و ماندگاری این حرفه بسیار موثر می باشد.
  • همچنین اعضای انجمن با تکیه بر تجارب شخصی و گروهی و استفاده از تکنیک ها و فنون جدید و پیشرفته می توانند در افزایش دادن و ارتقای سطح دانش و معلومات سایر فعالان یا علاقمندان این حوزه، تاثیر گذار باشند.

مهم ترین وظایف انجمن حسابداری و حسابرسی استان البرز چیست؟

زمانی که از فعالیت یک تشکل در سطح یک استان صحبت می شود؛ یعنی هر گونه فعالیت و عملکرد آن می تواند تاثیر بسیار گسترده ای داشته باشد و تمامی اصناف و مشاغل موجود در این زمینه را تحت تاثیر قرار دهد. در واقع رسالت یک انجمن چنین است و چه بهتر که عملکرد آن به گونه ای باشد که اثر مثبت و ماندگاری از خود بر جای بگذارد. به این منظور لازم است که ابتدا وظایف این تشکل مشخص شده و سپس برای عمل کردن به آن ها به صورت بی نقص و تمام و کمال، اقدام گردد. از جمله مهم ترین وظایف انجمن حسابداری و حسابرسی استان البرز این بوده است که مطابق با قوانین جمهوری اسلامی و سایر استاندارد ها و مقررات وضع شده در خصوص فعالیت انجمن های صنفی، به تدوین و ارائه ی مواردی بپردازد که تحت عنوان راهنمایی برای سایر کسب و کار ها، شرکت ها و موسسات فعال در حوزه ی حسابداری و حسابرسی مورد استفاده قرار گیرند؛ در واقع ارائه ی رهنمود های حرفه ای برای اعضای این تشکل، تدوین نمودن آیین نامه های رفتاری و عملی یکی از مهم ترین وظایف این مجموعه بوده است.

برای این که حضور چنین تشکلی موثر واقع شود، صرفا عمل نمودن به وظایف و تلاش در راستای تحقق اهداف اولیه کافی نمی باشد؛ چرا که انجمن حسابداری و حسابرسی استان البرز باید با تکیه بر دانش و توانمندی اعضا و ایده یابی از ذهنیات آن ها به ارائه ی پیشنهاداتی بپردازد که عملی نمودن آن ها برای صاحبین کسب و کار های مرتبط با این حوزه ی کاری مقدور باشد. پیشنهاداتی که در نهایت منجر به حل مسائل و مشکلاتی شود که در زمینه وجود دارد، بر این اساس ارائه ی مشاوره های کلی و جزیی یکی دیگر از وظایف این تشکل خواهد بود و در صورتی می توان گفت مفید عمل کرده است که شاهد تاثیرات قابل توجهی در نحوه ی کار و کسب موفقیت توسط مشاغلی باشیم که در زمینه ی حسابداری و حسابرسی در استان البرز و شهر کرج دایر شده اند.

 

اعضای هیات مدیره انجمن صنفی کارفرمایی حسابداری و حسابرسی استان البرز چه کسانی هستند؟

این انجمن از جمعی از متخصصان حرفه ای در حوزه ی امور حسابداری، مالی و مالیاتی تشکیل شده است که همگی دارای تحصیلات عالیه مرتبط و تجارب و سوابق کاری درخشان در این عرصه می باشند و قطعا شایسته ی حضور در این مجموعه و برازنده ی چنین سمت و جایگاهی هستند:

آقای پژمان محمد زاده افشار ، با سمت رئیس هیات مدیره و عضو هیات مدیره

آقای داود طهماسبی ابدر ، با سمت نایب رئیس و عضو هیات مدیره

 آقای پیروز جوان میری با سمت دبیر انجمن و عضو هیات مدیره

آقای ابوذر محقق به عنوان عضو هیات مدیره

آقای محمد کرمی گشتی، عضو هیات مدیره و خزانه دار

خانم حمیده لعلی، عضو علی البدل هیات مدیره

آقای سیاوش خوش سیرت علی البدل عضو هیات مدیره

خانم معصومه کج دار، بازرس اصلی

آقای سید نیما زیتونی بازرس علی البدل

از اعضای اصلی محترم و فعال این انجمن می باشند. همچنین اسامی و کد عضویت سایر اعضای ( حقیقی، حقوقی و ممتاز ) انجمن حسابداری و حسابرسی استان البرز نیز در سایت این مجموعه به نشانی اینترنتی  www.aaaicap.ir قابل مشاهده است.

آدرس و شماره تماس انجمن حسابرسی و حسابداری استان البرز

به منظور اطلاع از شرایط عضویت حسابداران، دانشجویان و سایر علاقمندان و همچنین کسب سایر اطلاعات جامع تر، می توانید به صورت حضوری به آدرس زیر مراجعه نمایید و یا از طریق شماره های درج شده در این مطلب با روابط عمومی این مجموعه تماس گرفته و ضمن صحبت با کارشناسان پشتیبانی از اطلاعات و مشاوره های لازم بهره مند شوید.

کرج، خیابان طالقانی جنوبی، نبش خیابان لاله ۹ ، ساختمان کاشانی ، طبقه پنجم ، واحد ۱۵

روش های تماس با انجمن حسابداری و حسابرسی:

شماره همراه آقای محمد زاده افشار ۰۹۱۲۷۶۹۱۵۱۸

شماره همراه آقای جوان میری: ۰۹۱۲۴۶۷۷۷۶۲

تلفن انجمن : ۰۲۶۳۲۷۴۶۱۵۲ – ۰۹۹۰۰۹۸۹۲۴۷

اعضای هیات مدیره انجمن صنفی کارگری حسابداری و حسابرسی استان البرز چه کسانی هستند؟

این انجمن از جمعی از متخصصان حرفه ای در حوزه ی امور حسابداری، مالی و مالیاتی تشکیل شده است که همگی دارای تحصیلات عالیه مرتبط و تجارب و سوابق کاری درخشان در این عرصه می باشند و قطعا شایسته ی حضور در این مجموعه و برازنده ی چنین سمت و جایگاهی هستند:

آقای علی حیدری با سمت موسس و رئیس هیات مدیره

آقای بهنام اکبری، با سمت نایب رئیس و عضو هیات مدیره

 آقای حمید رضا رحمانی با سمت دبیر انجمن

آقای سید کاظم میرزاده به عنوان بازرس هیات مدیره

آقای مسعود مفتحی، عضو هیات مدیره

خانم زهرا گودرزی، عضو هیات مدیره

و خانم حمیرا کریمی، عضو هیات مدیره

از اعضای اصلی محترم و فعال این انجمن می باشند. همچنین اسامی و کد عضویت سایر اعضای ( حقیقی، حقوقی و ممتاز ) انجمن حسابداری و حسابرسی استان البرز نیز در سایت این مجموعه به نشانی اینترنتی  www.alborzacc.com قابل مشاهده است.

آدرس و شماره تماس انجمن حسابرسی و حسابداری استان البرز

به منظور اطلاع از شرایط عضویت حسابداران، دانشجویان و سایر علاقمندان و همچنین کسب سایر اطلاعات جامع تر، می توانید به صورت حضوری به آدرس زیر مراجعه نمایید و یا از طریق شماره های درج شده در این مطلب با روابط عمومی این مجموعه تماس گرفته و ضمن صحبت با کارشناسان پشتیبانی از اطلاعات و مشاوره های لازم بهره مند شوید.

کرج، خیابان شهید بهشتی، سه راه پستخانه، بلوار آزادی، رو به روی درب غربی موسسه سرم سازی رازی، پلاک ۷۷، واحد ۱

روش های تماس با انجمن حسابداری و حسابرسی :

شماره همراه آقای حیدری : ۰۹۰۳۰۵۳۰۰۶۷۹

شماره همراه آقای اکبری : ۰۹۱۲۶۶۵۷۸۳۸

تلفن ثابت :۰۲۶۳۴۵۵۲۵۳۶

 

ارسال یک پاسخ